top of page

ZdravýTrénink.cz

Zakladatel Mgr. Marek Mandelbaum se věnuje převážně komplexní sportovní přípravě, zdravému tréninku a specializuje se na rekondici kolenního kloubu. Společně s fyzioterapeutem a ortopedem tvoří tým, který společně řeší problémy pohybového aparátu.

zdravytrenink.png
Mandy-057.jpg

Mgr. Marek Mandelbaum

Ahoj! Jmenuji se Marek a sport mě prostě baví. Věnuji se mu celý život, a proto jsem se rozhodl otevřít vlastní tréninkové centrum. Vždy mi vadil neosobní přístup, přeplněná fitka a miliony komerčních tréninkových konceptů. Sám se tak chci zaměřit na sportovní detaily, které dělají výsledky. Účinný trénink musí nést prvky tvrdosti, poctivosti a hlavně je důležité, klást důraz na perfektní provedení, které chrání naše zdraví.

Spolupráce WFGA a ZdravýTrénink.cz

Díky Mandyho velkorysosti jsem schopen provozovat svojí brankářskou akademie na takové úrovni, na jakou jsou moji klienti zvyklý. Mandy mi poskytuje celé tréninkové zázemí včetně šaten, posilovny a především hlavní haly, ve které trénujeme, a to za velmi přijatelné náklady. V rámci naší spolupráce máte tak možnost spojit svůj individuální brankářský trénink s případnou kondiční přípravou u Mandyho a mít tak veškeré své důležité potřeby v osobním rozvoji na jednom místě.

Webové stránky

IMG_1638
IMG_1633
IMG_1635
IMG_1663
IMG_1658
IMG_1649
IMG_1650
IMG_1642
IMG_1643
IMG_1798
IMG_1801
IMG_1795
IMG_1793
bottom of page