top of page

Penco

Penco založil v roce 1991 tým chemiků, vášnivých sportovců a zároveň kamarádů. Před revolucí pracovali v rámci VŠCHT na úkolu – Biologicky aktivní látky pro výživu. Své poznatky přetavili v receptury a následně i výrobu sportovní výživy.


Takřka rodinná firma Penco za své dlouholeté působení v oblasti sportu nashromáždila skupinu jak profesionálních sportovců, tak i sportovních lékařů a trenérů, kteří se na testování a finalizování výrobků aktivně podílí.
Ačkoliv jeden ze zakladatelů Doc.Mojmír Ranný již není mezi námi, stále čerpáme z jeho odkazu..a to především přátelský a zároveň odborný přístup k zákazníkům, důraz na výběr pouze kvalitních a bezpečných vstupních surovin a vášeň pro vývoj a testování nových pomocníků pro sportovce.

penco bílá.png

Chcete profesionální sportovní výživu?

Díky spolupráci mezi WFGA a společností Penco máte možnost si pořídit profesionální dopňky stravy pro sportovce všech úrovní a to s výraznou slevou! Stačí když při nákupu na stránkách penco.cz (odkaz pod tímto odstavcem) použijete můj slevový kód WFGA30 tím, že ho zadáte v košíku do políčka "Slevový kód" a tím se Vám automaticky započítá 30% sleva při konečné platbě!

WFGA30

bottom of page