top of page

Beet it

Lidé již po tisíciletí používají šťávu z červené řepy k podpoře tvorby červených krvinek, k podpoře regenerace jater či ledvin nebo například k oddálení únavy.

Šťáva z červené řepy je silný antioxidant a měl by ji konzumovat každý, komu záleží na vlastním zdraví. Z pohledu sportovce jde doslova o nápor kyslíku do svalů a vysokooktanové palivo.

Díky tomu může pomoci dosáhnout cílů jak amatérským tak profesionálním sportovcům.

V roce 2005 začala společnost vyrábět bio šťávu z červené řepy, která se v roce 2009 přejmenovala na Beet It. Od roku 2008 společnost spolupracuje s více než 300 lékařskými a sportovními výzkumnými projekty, které testují výhody dusičnanů vyskytujících se ve šťávě z červené řepy. Na základě pozoruhodných zjištění tohoto výzkumu firma vyvinula řadu produktů pro sportovní výkon Beet It Sport. Od roku 2010 produkty Beet It Sports používá stále větší počet špičkových sportovců a sportovkyň z celého světa.

beet it.png

Chcete podpořit svůj sportovní výkon?

Díky spolupráci mezi WFGA a společností Beet it máte možnost si pořídit shoty z červené řepy a nebo višní a tím tak podpořit svůj sportovní výkon a nebo regeneraci po výkonu. Stačí když si tady vyberete jeden z níže vystavených produktů a pořídíte je s 15% slevou!

bottom of page