top of page

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram.png

Instagram: @worldfloorballgoalieacademy

Instagramový účet World Floorball Goalie Academy slouží převážně ke sdružení všemožných tréninkových cvičení pro brankáře a vytvoření tak velké veřejné knihovny, kde se každý může inspirovat ve tvorbě vlastních cvičení nebo použít ta stávající a zdokonalit se v dané činnosti brankáře.

Najděte inspiraci i pro sebe a pokud vytvoříte nějaké svoje speciální cvičení, tak se ho rozhodně nebojte sdílet světu. Pokud budete chtít, tak Vaše cvičení přesdílím i na tomto mém kanále.

youtube.png

Youtube: World Floorball Goalie Academy

YouTube účet World Floorball Goalie Academy byl hlavně založen na sdílení delších videí, která byla zaměřena na videorozbory brankářů. Zároveň tam naleznete delší videa z chodu brankářské akademie jako například: High-tech zázemí, představení Blazepod pomůcky,...

Jako druhý účel mi slouží YouTube jako platforma pro pravidelné živé streamování (zatím pouze v češtině) videorozborů top brankářů na světě a řešení brankářské problematiky s diváky v ten daný moment.

facebook.png

Facebook: @worldfloorballgoalieacademy

Facebookový účet World Floorball Goalie Academy slouží převážně k okamžitému sdílení informací o nadcházejících údalostech, kde se já nebo můj projekt objeví. Zároveň zde najdete přesdílené informace z ostatních sociálních sítí nebo stránek a nebo zde najdete odborné články o florbalových brankářích.

Tato sociální síť je momentálně jen v českém jazyce, ale do budoucna se bude transformovat také do anglické verze jako tomu je u Instagramu.

flickr.png

Flickr: World Floorball Goalie Academy

Všechny akce na kterých se objevím se snažím nějak dokumentovat a dát svému klientovi maximální možný balíček a komfort všech služeb WFGA. Flickr je takovou třešničkou na dortu toho všeho a věřím, že to může nejednoho brankáře velmi potěšit

 

Pokud si objednáte moji účast na Vašem zápase, tak můžete očekávat i pár pěkných fotografických záběrů z Vašeho chytání..

bottom of page