top of page

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Pokud je pro tebe samotný individuální trénink nákladný nebo máš nejlepšího kámoše a chceš si vyzkoušet trénink v akademii společně s ním, tak pro tebe je tato služba, ve které na tebe čeká to stejné co v individuálním tréninku, jen si to projdete ve dvou, budeme o věcech více diskutovat a bude na vás čekat více soutěžních cvičení mezi sebou.

P.png

CO NA VÁS ČEKÁ?

60 minutový trénink vyhovující potřebám obou brankářů

Vstupní analýza pro nové členy stejná jako v individuálním tréninku

Z každého tréninku budete mít vlastní video výstup

Shrnutí tréninku pro každého z vás na tabuli, kterou si vyfotíte a budete s tím moct pracovat doma

OPK_9063.jpg
OPK_2575_edited.jpg
OPK_9357.jpg

VYBERTE SI VARIANTU TRÉNINKU

KLASICKÝ TRÉNINK

Tato varianta je určena pro brankáře, kteří si chtějí vyzkoušet první tréninky v akademii a nebo nemají tolik nabitý svůj časový harmonogram

450,-Kč / 1 osoba

Rezervace přes rezervační systém

Pouze dostupné termíny v systému

Vždy náhodný den a čas

M.png

VIP TRÉNINK

Tato varianta je určena pro brankáře, kteří to se svým rozvojem myslí vážně a mají omezené časové možnosti a chtějí mít jistotu tréninku.

550,-Kč / 1 osoba

Telefonická rezervace

Možnost rezervace nad rámec systému

Jistota vámi vybraného dne a času

+420 721 981 821

OBSAH VSTUPNÍ
ANALÝZY

1.TRÉNINK / POSTAVENÍ A PŘESUNY

Zaměření na základní brankářské postavení, základní typy přesunů a jejich efektivní využívání v praxi a 2 typy postavení v odlišných zápasových situacích.

2.TRÉNINK / REAKCE A PRÁCE HLAVY

Zaměření na koordinaci rukou a hlavy pro co nejefektivnější chytání míčku, pochopení důležitosti koordinace ruka-oko-míček a také zkouška reakční doby brankáře.

3.TRÉNINK / STŘELBA A DŮRAZ PO MÍČKU

Zaměření na využití postavení, přesunů a koordinace rukou při zápasové střelbě společně s řešením situací, když je míček blízko branky a využití důrazu po míčku vykopáváním.

4.TRÉNINK / VÝHOZY

Zaměření na správnou techniku výhozu, práci s razancí, přesností a celkovou teorií, kdy jaký typ výhozu používat v rámci různých zápasových situacích. 

5.TRÉNINK / NEUROVIZUÁLNÍ SYSTÉM BRANKÁŘE

Zaměření na testování neurovizuálního systému brankáře, ukázka moderních tréninkových pomůcek a jejich využití v tréninku florbalového brankáře a obecné vysvětlení výhod neuro-tréninku.

bottom of page