top of page

Blazepod

Jedna z nejprogresivnějších světových tréninkových pomůcek, kterou využívají přední osobní trenéři a sportovní kluby. Vy máte možnost tuto pomůcku využít také na mých individuálních trénincích v brankářské akademii a tím zefektivnit svůj sportovní rozvoj.

Jedná se o elektrické svítící "kameny", které reagují na dotyk a komunikují skrze bezdrátové připojení s mobilní aplikací. Vy máte tak v rukou výbornou měřící technologii, se kterou maximálně zefektivníte svůj rozvoj a zároveň si s ní užijete spoustu zábavy.

Blazepod bílé.png

Chcete vlastnit svoje vlastní Blazepod kameny?

Díky spolupráci mezi WFGA a společností BlazePod máte možnost si pořídit svoje vlastní svítící BlazePod kameny s 10% slevou a to díky mému slevovému kódu! Stačí když zadáte tento slevový kód v platební sekci na webu, na který se dostanete přes tlačítko pod tímto odstavcem.

Slevový kód

WFGA10

Před nákupem si zkontrolujte, zda-li se Blazepody dokáží připojit na Váš telefon. Některé telefony mohou mít nevýkonný Bluetooth a tím pádem se například z 6 Blazepodů připojí pouze 3 a Vy tak nevyužijete plný potenciál této tréninkové pomůcky.

bottom of page